Hakkımızda

Hakkımızda

Hukuk Büromuz, her geçen gün daha rekabetçi hale gelen ve küreselleşen dünyada; ulusal ve uluslararası seçkin şirketler, kurum ve kuruluşlar ile yerli ve yabancı müvekkillerine, uluslararası standartlarda ve butik tarzda hukuk ve danışmanlık hizmetleri sunabilmek amacıyla Av. Sertaç YALÇIN tarafından 2010 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur.

Hukuk Büromuz; dava ve icra birimlerinden oluşan, kurumsal, güçlü ve seçkin kadrosu ile müvekkillerimizin geleceğe dönük ihtiyaçlarını karşılayabilmek, rekabet ortamı karşısında geride kalmamak ve küreselleşen dünya düzenine uyum sağlayabilmek amacındadır. Bu sebeple de Hukuk Büromuz; sürekli olarak kendisini yenilemekte, hukuki ve diğer alanlardaki gelişim ve değişimleri izlemekte ve uzun vadeli planlar yapmaktadır. Hukuk Büromuz, konularında uzmanlaşmış kadrosuyla değişen hukuk normlarını düzenli olarak takip etmekte, ihtiyaç duyulan ya da ihtiyaç duyulması öngörülen alanlarda kendisini geliştirmek için yoğun çaba sarf etmektedir. Hukuk Büromuz bu bakış açısıyla, hizmet verdiği müvekkillerinin gelecekteki ihtiyaçlarını da karşılayabilecek donanıma sahip olarak kalıcılığı amaçlamaktadır.

Hukuk Büromuz, müvekkillerimizin hukuki sorunlarının ülke içerisinde hızlı bir şekilde çözümlenebilmesi için Türkiye'nin hemen her yerinde faaliyet gösteren güçlü hukuk bürolarıyla iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

Hukuk Büromuz, müvekkillerimizin uluslararası alandaki hukuki sorunlarının çözümlenebilmesi için yurt dışında faaliyet gösteren büyük çaplı hukuk bürolarıyla iş ortaklıkları yapmaktadır. Hukuk Büromuz, bu iş ortaklıkları sayesinde kurumsal ve uluslararası bir yapıya sahip olup, müvekkillerinin ihtiyaçlarını çok daha geniş bir coğrafyada karşılayabilir hale gelmiştir.                                                                                                                                                                                                                                                                  

Hukuk Büromuzun müvekkillerine hizmet verirken odaklandığı ilkeler;

  • Profesyonellik,
  • Hukuk etiğine bağlılık,
  • Sonuç odaklı hizmet anlayışı,
  • Hızlı sonuç alma,
  • Makul ücretlendirme anlayışı,
  • Müvekkillerle şeffaf ve mükemmel iletişim kurma,
  • Her müvekkil sorununa farklı çözüm üretme,
  • Geleceğe dönük bakış açısıyla müvekkillerini yönlendirme,
  • Her türlü gelişim ve değişim takip ederek kendisini sürekli olarak geliştirme,
  • Müvekkillerimize işlerinin; niteliğine, büyüklüğüne ve önemine bakılmaksızın aynı ilginin gösterilmesi.